اسنا : رئیس اداره تعزیرات حکومتی زابل خبر از برخورد قاطع این اداره با قاچاق کالا در سطح منطقه سیستان داد و گفت : با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی، قاچاق کالا کاملا برخلاف اقتصاد مقاومتی و منویات رهبر انقلاب است بنابراین اداره تعزیرات حکومتی با تمام توان با قاچاقچیان برخورد می کند.
به گزارش اسنا ، جهان آبادی افزود : ماموران پلیس شهرستان نیمروز در ایست بازرسی نیمروز موفق به کشف محموله ، شامل البسه ، کفش و ملحفه ، مشکوک به قاچاق شدند و آنرا توقیف و جهت رسیدگی پرونده ای در تعزیرات حکومتی زابل تشکیل شد
وی افزود : متهم با حضور در تعزیرات حکومتی پس از دیدن ادله و مستندات لازم به قاچاق این محموله اعتراف کرد و خواستار تخفیف در مجازات خود شد.

رئیس اداره تعزیرات حکومتی زابل ادامه داد: با توجه به محرز بودن قاچاق و اقرار صریح توسط متخلف، تعزیرات حکومتی زابل متهم را بیش از ۵۷ میلیون ریال جریمه کرد.

وی بیان کرد: قاچاق کالا ضربات جبران ناپذیری بر بدنه اقتصاد کشور وارد کرده به طوری که کارخانه های بسیاری در اقصی نقاط کشور تعطیل و کارگران زیادی بیکار شده اند و به همین جهت و با توجه به منویات مقام معظم رهبری در برخورد با دانه درشت های قاچاق کالا , این اداره بطور جد و بطور قاطع با اینگونه مسائل برخورد خواهد کرد

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

 قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی