اسنا : بمناسبت گرامیداشت ۹دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت، سومین دوره مسابقات دوومیدانی داخل سالن قهرمانی استان سیستان و بلوچستان در دو بخش (آقایان و بانوان)به مدت دو روز بمیزبانی شهرستان زاهدان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اسنا  به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان،رقابتهای دوومیدانی داخل سالن قهرمانی استان سیستان و بلوچستان،مورخ ۷ لغایت ۸ دیماه بمناسبت گرامیداشت ۹دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت در دو بخش (آقایان و بانوان)به مدت دو روز با شرکت بیش از ۲۰۰ ورزشکار بمیزبانی شهرستان زاهدان برگزار گردید.
در نتایج تیمی در بخش آقایان این رقابت ها تیم ایرانشهر توانست با اقتدار مقام نخست را از آن خود کند و تیمهای زاهدان و سراوان بترتیب مقامهای دوم و سوم را کسب کردند.
همچنین در بخش انفرادی درماده ۱۵۰۰متر امید امیریان و علی امیریان از ایر انشهر مقامهای اول و دوم را به خود اختصاص دادند و مهدی خاکسفیدی از زاهدان مقام سوم را کسب کرد.
در ماده ۲۰۰ متر: امید امیریان از ایرانشهر مقام اول ،حمید سرحدی از زاهدان مقام دوم و عمران بلوچ از سراوان مقام سوم را از آن خود کنند.
ماده ۶۰ متر : محمد دادالله زهی از ایرانشهر مقام نخست را کسب کرد و امان الله جهانتیغ و ارسلان ضایی نسب از زاهدان بترتیب مقامهای دوم و سوم را کسب کردند.
در ماده ۴۰۰ متر محمد داد الله زهی ایرانشهر مقام اول ،عمران بلوچ از سراوان مقام دوم و علی امیریان از ایرانشهرمقام سوم را به خود اختصاص دادند.
همچنین در ماده پرش طول:سعید جهانگیری از زاهدان ،زاهد درزاده سراوان و ارسلان رضایی نسب از سیب وسوران بترتیب توانستند مقامهای اول تا سوم را کسب کنند.
در پایان این دوره از رقابتهای قهرمانی سیستان و بلوچستان ،با حضور ادهم کرد معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان و ایرج رستم زهی ریاست هیات دوومیدانی و دیگر مسئولین به تیمها و نفرات برتر جوایزی به رسم یادبود اهدا شد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

 قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی