اسنا : مجمع انتخاباتی فدراسیون بوکس در شرایطی از ساعت ۱۰ صبح امروز در آکادمی ملی المپیک آغاز شد که قبل از شروع انتخابات ۷ نفر تایید صلاحیت شده بودند.

.

چند روز قبل با اعلام داورزنی، افشین داوری که به عنوان سرپرست فدراسیون بعد از کناره گیری ناطق نوری فعالیت می کرد، برای بی شائبه بودن انتخابات کنار رفت. امروز هم بدرالملوک کهرنگی و فرهاد نیکوخصال در مجمع حاضر نشدند تا بدین ترتیب انصرافشان را اعلام کنند. روح الله حسینی، حسین ثوری و حسین فشی ۳ نامزدی بودند که با حضور پشت تربیون برنامه های خود را ارائه کردند.

.

همچنین بهزاد کتیرایی بعد از رفتن پشت تربیون انصراف خود را اعلام کرد و به نفع ثوری کنار کشید. بدین ترتیب رای گیری برای انتخاب یکی از ۳ نامزد باقی مانده آغاز شد.

بعد از رای گیری از ۴۰ عضو مجمع فدراسیون بوکس، در نهایت حسین ثوری با ۲۳ رای توانست صاحب حداکثر آرا شده و جانشین احمد ناطق نوری در این فدراسیون شود. روح الله حسینی ۱۵ رای کسب کرد و حسین فشی هم ۲ رای به دست آورد.

.

در ۲۸ سال گذشته و بعد از تاسیس فدراسیون بوکس بعد از انقلاب اسلامی ناطق نوری ریاست فدراسیون را برعهده داشت که چندی پیش استعفای خود را اعلام کرد. بدین ترتیب ثوری دومین رییس فدراسیون بوکس بعد از انقلاب به حساب می آید.

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

 قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی