إسنا : جلسه امکان سنجی، ارائه سیما و استراتژی طرح جامع تامین و انتقال آب بخش شرب و صنعت استان‌های نوار شرقی کشور از سواحل جنوبی در محل محیط زیست سیستان و بلوچستان برگزار شد.

به گزارش اسنا به نقل از روابط عمومی محیط زیست سیستان وبلوچستان، نیره پورملائی  اظهار کرد: جلسه امکان سنجی و برنامه ریزی پروژه انتقال آب از سواحل جنوبی استان با حضور مشاورین و مشارکت نمایندگان دستگاه‌های مرتبط در این اداره کل برگزار شد.

وی افزود: موضوع انتقال آب از سواحل جنوبی استان به شمال استان و تامین منابع آبی پایدار با اولویت شرب و کشاورزی، صنعتی، بهداشت و محیط زیست برای حوزه های در طول مسیر و همچنین استانهای خراسان جنوبی و رضوی در این جلسه بررسی شد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان بیان کرد: طرح به لحاظ اولویت‌های محیط زیستی اعم از طرح‌های ارزیابی، فواید، چالش‌ها، ضرورت‌ها و همچنین امکان سنجی ایجاد این منابع در حوزه‌های مصرف کننده در طول مسیر و تامین آب پایدار برای سایر حوزه ها به ویژه حوزه سیستان بررسی شد که موضوعات مطروحه برای بررسی دقیق تر منوط به ارائه گزارشات توجیهی و ارزیابی شد.

پورملائی ادامه داد: این جلسه با حضور معاونت‌ها و مدیران مربوطه استانداری، پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار سازمان حفاظت محیط زیست، شرکت آب منطقه ای استان‌های خراسان رضوی، جنوبی و سیستان‌وبلوچستان و مشاوران همکار برگزار شد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

 قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی