اسنا :

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از زاهدان، جشنواره نمایش های خیابانی و کوتاه قرآن و عترت با موضوعات استفاده از قصص قرآنی، زندگی و سیره معصومین- نماز، زکات، حب وطن، صرفه جویی و اقتصاد مقاومتی، توکل بر خدا، حجاب و عفاف، فرهنگ ایثار و گذشت، وحدت اسلامی و ظلم ستیزی در سیستان و بلوچستان فراخوان داد.

گروهها می توانند طرح یا متن های خود را در سه نسخه تایپ شده به همراه فرم تقاضای حضور تا تاریخ ۲۵ آذر جهت بررسی به دبیرخانه اجرای طرح ارائه نمایند.

آثار متقاضی تا به حال در هیچ جشنواره و در هیچ مکانی اجرا نشده و شرکت نکرده باشد.

پس از معرفی متن های برگزیده در فرصت بیست روزه آثار به صورت اچ دی فیلم برداری و جهت بازبینی و انتخاب نهایی به دبیرخانه جشنواره ارسال  می گردد.

به آثار پذیرفته شده در بخش نهایی با نظر کمیته انتخاب و به تناسب اجرای عمومی در اماکن اعلام شده از سوی دبیرخانه مبلغ ۱۰ میلیون ریال کمک هزینه پرداخت خواهد شد.

همچنین در مرحله اختتامیه نمایش های منتخب از نگاه مردم مورد تقدیر قرار می گیرد.

آثار پذیرفته شده در بخش نماز به صورت ویژه مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

۳۰ آذر زمان اعلام نتیجه طرح و یا متن های پذیرفته شده، ۲۰ دی مهلت دریافت لوح فشرده آثار شهرستانی و ۲۴ دی زمان ارزیابی و انتخاب آثار پذیرفته شده است.

گفتنی است دبیرخانه جشنواره نمایش های خیابانی و کوتاه قرآن و عترت در اداره امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی دایر شده و نیز برای کسب اطلاعات بیشتر از جشنواره با شماره تلفن ۳۳۴۱۰۷۰۸ تماس حاصل فرمائید.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

 قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی