نامه کیخا عضو مجمع نمایندگان استان سیستان وبلوچستان درپی حضور باشکوه مردم استان در انتخابات ریاست جمهوری وشوراهای شهروروستا

به گزارش إسنا احمدعلی کیخا نماینده مردم سیستان درمجلس شورای اسلامی درپی خلق حماسه باشکوه ایرانیان در انتخابات روز گذشته درپیامی از حضور باشکوه مردم استان در این انتخابات تقدیر وتشکر نمود.

کیخا عضو مجمع نمایندگان استان سیستان وبلوچستان پس از تبریک این حضور باشکوه به رفتار انتخاباتی مردم سیستان در شمال استان اشاره کرده و از اهداف و دلایل اعلام حضور واعلام حمایتش از دکتر روحانی رییس جمهور منتخب مردم  در این انتخابات پرداخت.

این نماینده مردم با تاکید بر اینکه رفتارها و دخالتهای غیر مسئولانه و غیر کارشناسانه بخشهایی از نهادهای اجتماعی، تشکیلاتی و مسئولان محلی در انتخابات اثر گذار بود عملکرد ضعیف برخی مدیران درسیستان را هم از عوامل اصلی کاهش سبد رای دولت مستقر دانست.

متن پیام دکتر احمدعلی کیخا نماینده مردم سیستان به شرح ذیل میباشد.

محضر مبارک مردم فهیم سیستان و بلوچستان

خدا را شاکریم که با حضور شکوهمند شما و هم استانی های ارجمند در کنار سایر هموطنان عزیز در انتخابات سرنوشت ساز اخیر ، برگ زرینی بر افتخارات کشور و نظام مقدس اسلامی افزود.

اینجانب این پیروزی شکوهمند را محضر رهبر معظم انقلاب و ملت شریف ایران بویژه شما مردم خوب استان سیستان و بلوچستان تبریک عرض می کنم.

«رفتار انتخاباتی مردم سیستان در این دوره پیام های معنادار / لزوم رفع کاستی ها وجبران گذشته»

رفتار انتخاباتی مردم سیستان در این دوره پیام های معناداری داشته و لازم است تا مورد توجه جدی مسولان کشوری و استان قرار گرفته و رفع کاستی ها و جبران گذشته مورد اهتمام آنان قرار گیرد.

«تلاش کیخا برای خروج مردم منطقه و جامعه سیستانی از حصر سیاسی آنان/برخی برای رسیدن به اغراض شخصی خویش شرایط بأخت سیاسی مردم سیستان را در عرصه های ملی و استانی فراهم نموده اند»

یکی از أهداف اصلی حضور شفاف و جدی بنده در این انتخابات تلاش برای خروج مردم منطقه و جامعه سیستانی از حصر سیاسی آنان توسط گروهی خاص با اندیشه ها و تفکرات متضاد با منافع مردم بوده که همواره بدون تجزیه و تحلیلهای صحیح از رویکردها و منافع ملی و در برخی موارد احتمالاً برای رسیدن به اغراض شخصی خویش شرایط بأخت سیاسی مردم سیستان را در عرصه های ملی و استانی فراهم نموده اند. واز این منظر هزینه های زیادی را به مردم و فرزندان فهیم منطقه در طول دهه های گذشته تحمیل کرده اند.

«اثرگذاری رفتارها و دخالتهای غیر مسئولانه و غیر کارشناسانه بخشهایی از نهادهای اجتماعی، تشکیلاتی و مسئولان محلی روی تصمیم مردم »

واکاوی رفتار سیاسی مردم سیستان در این انتخابات نشان می دهد که رفتارها و دخالتهای غیر مسئولانه و غیر کارشناسانه بخشهایی از نهادهای اجتماعی، تشکیلاتی و مسئولان محلی اثر گذار بوده است.

«سوء مدیریتها و عملکرد ضعیف برخی از مسئولین محلی و استانی»

از سوی دیگر این موضع عمومی ، بیش از آنکه معلول سیاستها و عملکرد مدیریتی شخص رئیس جمهور و دولت در سطح ملی باشد بیشتر متاثر از سوء مدیریتها و عملکرد ضعیف برخی از مسئولین محلی و استانی می باشد که علیرغم تذکرات مکرر بنده در طول سالهای گذشته مورد توجه قرار نگرفت و مردم به این ترتیب واکنش نشان دادند.

بدون شک عوامل مهم دیگری نیز در رفتار مردم سیستان در این انتخابات مؤثر بوده که در جای خود بایستی مورد بحث قرار گیرد.

آنچه مسلم است با همه گستردگی و تلاشهای فراوان مخالفین دولت و هجمه های بی سابقه تخریب و تهمت ، در مجموع کسب این مقدار رأی ماخوذه در حمایت از آقای دکتر روحانی افتخار بزرگی برای دوستداران مسیر اعتدال و إصلاحات در کشور است که جای بسی تقدیر و تشکر از همه تلاشگران این عرصه دارد.

 «این انتخابات پایانی باشد بر اندیشه های منفعت طلبانه کج اندیشان سیاسی منطقه»

امیدوارم این انتخابات پایانی باشد بر اندیشه های منفعت طلبانه کج اندیشان سیاسی منطقه و شروعی برای اتحاد، همکاری و همفکری بیشتر همه دوستداران استان پهناور سیستان و بلوچستان بویژه نسل جوان و تحصیلکرده . انشاالله

 

به امید ایران سربلند و سیستان و بلوچستان آباد
دکتر احمد علی کیخا
نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی

انتهای پیام /

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

 قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی