اداره کل راه آهن منطقه یزد با مدیریت یک مهندس سیستانی با جهش پانزده رتبه‌ای توانست در سومین جشنواره تعالی سازمانی به عنوان سازمان دو ستاره تعالی معرفی شود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری إسنا دومین جشنواره تعالی سازمانی در راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران با حضور وزیر راه و شهرسازی، معاون وزیر و مدیرعامل شرکت راه آهن، مدیران ستادی و مدیران کل مناطق ۱۹گانه راه آهن برگزار شد.

در این مراسم از سیدمصطفی داودی  مدیر کل  راه آهن یزد که پیش از این مدیرکل راه آهن جنوب شرق بود به دلیل ایجاد جهش پانزده رتبه‌ای در این اداره کل تقدیر شد.

اداره کل راه‌آهن استان یزد توانست لوح تقدیر دو ستاره تعالی و تندیس سومین جشنواره تعالی راه آهن را کسب کند و در این جشنواره نسبت به سال قبل جهش ۱۵ رتبه‌ای داشته و مقام دومی را کسب کند.

استان یزد رتبه نخست حمل بار ریلی در کشور دارد و  هم‌اکنون ۳۷ درصد عملیات حمل بار کشور در راه‌آهن یزد انجام می‌شود که عمدتاً مربوط به حمل مواد معدنی است.

همچنین راه‌آهن یزد بالاترین میزان رام قطار را به خود اختصاص داده به طوری که هر شبانه‌روز بین ۱۰۰ تا ۱۲۰ رام قطار در راه‌آهن یزد تردد دارد که بیش از ۳۰ رام آن مسافربری بوده و در هر شبانه‌روز بیش از ۱۳ هزار مسافر از طریق شبکه ریلی یزد جابجا می‌شوند که بیش از سه هزار مسافر از این تعداد دارای مبدا و مقصد یزد هستند.

قابل ذکر است کسب این موفقیت مهم توسط مهندس داودی موجب خوشحالی و شادمانی شهروندان و بخصوص مهندسین هم استانی گردید واین رضایت و خوشحالی باموج فراوانی از پیام های تبریک در فضای مجازی همراه بود.

انتهای پیام/

[metaslider id=342]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

 قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی