نوزدهمین جشنواره تکریم از خیرین مدرسه ساز با شکوه هر چه تمام تر روز گذشته با همت اداره کل نوسازی مدارس و آموزش وپرورش استان در زاهدان برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری إسنا؛ این مراسم با حضور واعظ مهدوی معاون توسعه امور آموزشی و فرهنگی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور،جعفری مدیر کل مشارکت های مردمی سازمان نوسازی مدارس کشور، صالحی مدیرعامل جامعه خیرین مدرسه ساز کشور، هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان، مولانا اسماعیل زهی امام جمعه اهل سنت زاهدان، حجت الاسلام و المسلمین راهداری امام جمعه موقت زاهدان، مدیران کل نوسازی مدارس و آموزش و پرورش استان وجمعی  از خیرین مدرسه ساز کشوری و بومی استان با شکوه هر چه تمام تر برگزار شد.

حضور چهره های برجسته ملی چون دکتر واعظ مهدوی معاون علمی فرهنگی برنامه و بودجه کشور که خود از خیرین استان گردیده اند و همچنین چهره های علمی کشور همچون جناب قلم چی و سیل خیرین داخل و خارج استان و استاندار ، فرمانداران و روسای مجمع خیرین و مدیریت آموزش و پرورش استان و مناطق بر شکوه این جلسه افزوده بود.

معاون علمی و فرهنگی برنامه و بودجه کشور در  نوزدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز گفت: با هدف تکریم از خیرینی که در ساخت و تجهیز مدارس استان در یکسال گذشته نقش ایفا کرده بودند این جشنواره برگزار شد.

این محفل صمیمانه با دعای خیر دانش آموزانی که  سال های قبل در مدارس کپری درس میخوانند ولی امسال با کمک این خیرین بر روی صندلی های  کلاس های درس مجهز نشستند ودرس خواندن تا آینده این مرز وبوم را بسازند همراه بود.

گفتنی است پیش بینی میشود تعهدات امسال خیرین به بیش از ۴۰ میلیارد برسد و نسبت به سال گذشته رشد ۶ میلیاردی داشته باشد.حضور ۴۰ درصدی خیرین بومی در عرصه ساخت فضای آموزی روزهای خوب آینده را نوید میدهد.

انتهای پیام/

[metaslider id=342]

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

 قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی