پایگاه تحلیلی خبری إسنا : دادستان محترم زابل اخیرا در نشستی خبری با اصحاب رسانه که گزارش آن در رسانه های مختلف منتشر شد از ورود جدی دستگاه قضا به هتاکی و انتشار مطالب دروغین سخن گفت، رویکردی که شاید باعث کاهش فضای تخریب و در نتیجه بهبود اوضاع در منطقه سیستان شود.

در همین رابطه در یک وب‌سایت محلی خبری منتشر شد مبنی بر حکم چهار سال حبس و ۷۵ ضربه شلاق برای یک فرد خاص که تحرکات این شخص انتقادهای فراوانی در پی داشت.

به عقیده ی برخی از فعالین اجتماعی و رسانه ای و دانشگاهی بسیاری از معضلات و تنش های فعلی در منطقه ناشی از فعالیت های تخریبی اینچنینی بوده است!

شخص ویا اشخاصی که تحرکاتی چالشی و تخریبی اینچنینی را هرچند در سنوات گذشته (حداقل ده سال اخیر) تلاش داشته و در مقاطعی این تحرکات بر علیه مدیران و روسای وقت منجر به طرد آنها شده اما این دیدگاه تخریبی اخیرا به مدد بستر فضای مجازی و تسهیل ارتباطات ابعاد گسترده تری یافته و موجبات بدبینی و تخریب علیه مسئولین را از طریق انتشار مطالب کذب و تخریبی فراهم ساخته است.

طبق بررسی های صورت گرفته ، اخیرا فردی که گویا استاد دانشگاه نیز می باشد در مطالب مختلفی و به طور خاص با محوریت مسایل دانشگاهی هر چند وقت اقدام به انتشار مطالب دروغ و توهین و هتاکی نسبت به افراد مختلف می کرده است که سرانجام دستگاه قضا با شکایت تعدادی از مدعیان و بررسی مطالب مطروحه توسط فرد مورد اشاره رای به عدم صحت مطالب انتشار یافته می دهد و حکمی مناسب برای وی صادر می کند.

از نکات جالب فعالیت های این گونه افراد می توان به تحریک افکار عمومی علیه مدیران دلسوز و نخبه سیستان اشاره کرد که جای بسی تاسف دارد.

یکی از الزامات ارایه خدمات موثر بستر آرام و بدون تنش است که با متشنج کردن فضا فرصت تلاش و خدمات رسانی بیشتر سلب می گردد.

افرادی که اقدام به ایجاد چنین شرایطی میکنند قطعا در جهت کاهش راندمان و بهره وری مجموعه ها گام بر داشته که خود نوعی اخلال در امور جاری مجموعه ها محسوب میشوند.

به نظر می رسد مخالفین دولت و نظام تمام مهره های خود را از استاد دانشگاه تا افراد خاص را به بازی گرفته اند تا نا امیدی و دلسردی از حاکمیت را در دیدگاه های مردم ایجاد کنند که این اقدام دستگاه قضا می تواند مانع بزرگی برای تحقق این هدف شوم باشد و انتشار دهندگان مطالب کذب را نیز هشداری باشد تا بر این راه نادرست و ناصواب که باعث تضعیف نظام مقدس جمهوری اسلامی می شود، اصرار نورزند.

پایگاه تحلیلی خبری إسنا

انتهای پیام/

[metaslider id=342]

  1. مهران مهری

    نویسنده این مطلب در دادگاه پاسخگو خواهد بود. بنده همان استاد دانشگاهی هستم که اتهام عامل استکبار به بنده زده است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

 قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی