پایگاه تحلیلی خبری إسنا : دادستان محترم زابل اخیرا در نشستی خبری با اصحاب رسانه که گزارش آن در رسانه های مختلف منتشر شد از ورود جدی دستگاه قضا به هتاکی و انتشار مطالب دروغین سخن گفت، رویکردی که شاید باعث کاهش فضای تخریب و در نتیجه بهبود اوضاع در منطقه سیستان شود.

در همین رابطه در یک وب‌سایت محلی خبری منتشر شد مبنی بر حکم چهار سال حبس و ۷۵ ضربه شلاق برای یک فرد خاص که تحرکات این شخص انتقادهای فراوانی در پی داشت.

به عقیده ی برخی از فعالین اجتماعی و رسانه ای و دانشگاهی بسیاری از معضلات و تنش های فعلی در منطقه ناشی از فعالیت های تخریبی اینچنینی بوده است!

شخص ویا اشخاصی که تحرکاتی چالشی و تخریبی اینچنینی را هرچند در سنوات گذشته (حداقل ده سال اخیر) تلاش داشته و در مقاطعی این تحرکات بر علیه مدیران و روسای وقت منجر به طرد آنها شده اما این دیدگاه تخریبی اخیرا به مدد بستر فضای مجازی و تسهیل ارتباطات ابعاد گسترده تری یافته و موجبات بدبینی و تخریب علیه مسئولین را از طریق انتشار مطالب کذب و تخریبی فراهم ساخته است.

طبق بررسی های صورت گرفته ، اخیرا فردی که گویا استاد دانشگاه نیز می باشد در مطالب مختلفی و به طور خاص با محوریت مسایل دانشگاهی هر چند وقت اقدام به انتشار مطالب دروغ و توهین و هتاکی نسبت به افراد مختلف می کرده است که سرانجام دستگاه قضا با شکایت تعدادی از مدعیان و بررسی مطالب مطروحه توسط فرد مورد اشاره رای به عدم صحت مطالب انتشار یافته می دهد و حکمی مناسب برای وی صادر می کند.

از نکات جالب فعالیت های این گونه افراد می توان به تحریک افکار عمومی علیه مدیران دلسوز و نخبه سیستان اشاره کرد که جای بسی تاسف دارد.

یکی از الزامات ارایه خدمات موثر بستر آرام و بدون تنش است که با متشنج کردن فضا فرصت تلاش و خدمات رسانی بیشتر سلب می گردد.

افرادی که اقدام به ایجاد چنین شرایطی میکنند قطعا در جهت کاهش راندمان و بهره وری مجموعه ها گام بر داشته که خود نوعی اخلال در امور جاری مجموعه ها محسوب میشوند.

به نظر می رسد مخالفین دولت و نظام تمام مهره های خود را از استاد دانشگاه تا افراد خاص را به بازی گرفته اند تا نا امیدی و دلسردی از حاکمیت را در دیدگاه های مردم ایجاد کنند که این اقدام دستگاه قضا می تواند مانع بزرگی برای تحقق این هدف شوم باشد و انتشار دهندگان مطالب کذب را نیز هشداری باشد تا بر این راه نادرست و ناصواب که باعث تضعیف نظام مقدس جمهوری اسلامی می شود، اصرار نورزند.

پایگاه تحلیلی خبری إسنا

انتهای پیام/

[metaslider id=342]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

 قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی