امام جمعه موقت زاهدان گفت: امنیت و آرامش منطقه با دخالت غرب و برخی کشورهای عربی که بیشتر به‌دنبال تأمین منافع خودشان هستند تا اینکه نگران امنیت مردم باشد، تأمین نمی‌شود، هر کشوری خودش حق دارد نسبت به سرنوشت خود تصمیم بگیرد.
اسنا: حجت‌الاسلام احمد راهداری، امام جمعه موقت شهرستان زاهدان در خطبه‌های نماز جمعه، ۸ بهمن‌ماه ضمن تبریک دهه فجر، گفت: انقلاب اسلامی ایران، به عنوان انقلابی که بر نیروی مرجعیت دینی و وحدت مردم تکیه داشت، یک انقلاب نمونه و الگو در جهان است.
وی اظهار کرد: قبل از انقلاب، دشمنان تصور نمی‌کردند حرکت‌ها و اعتراضات مردمی به رهبری امام خمینی(ره) نتیجه بدهد و پس از انقلاب هم تصور نمی‌کردند این انقلاب پایدار باشد، اما همه تصورات آنان اشتباه بود.
امام جمعه موقت زاهدان با بیان اینکه وجود رهبری دینی با پشتوانه مردمی، انقلاب را ماندگار کرد، افزود: ملت ایران با تحمل همه سختی‌ها و فشارهایی که از سوی دشمنان انقلاب وارد شد، از جمله جنگ و تحریم، هیچگاه دست از حمایت خود از انقلاب برنداشتند و همواره وفادار بوده‌اند.
راهداری در ادامه با اشاره به اجلاس سه جانبه اخیر که با حضور نمایندگان کشورهای ایران، روسیه و ترکیه برگزار شد، بیان کرد: در این اجلاس، مشکلات منطقه و به خصوص بحث امنیت و تروریسم مورد بررسی قرار گرفت.
وی ادامه داد: امنیت و آرامش منطقه با دخالت غرب و برخی کشورهای عربی که بیشتر به‌دنبال تأمین منافع خودشان هستند تا اینکه نگران امنیت مردم باشد، تأمین نمی‌شود، هر کشوری خودش حق دارد نسبت به سرنوشت خود تصمیم بگیرد.
امام جمعه موقت زاهدان عنوان کرد: امریکایی‌ها به بهانه حل بحران سوریه، پیشنهاد تجزیه این کشور را داده‌اند که به هیچ وجه نباید عملی شود و در اجلاس اخیر هم روی این مسأله تأکید شده است؛ تجزیه سوریه راه حل بحران نیست.
انتهای پیام/
[metaslider id=342]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

 قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی